Rotalar

Asmira Marine olarak sizlere üstün kaliteli hizmet ve rekabetçi fiyatlarla unutulmaz bir tekne tatili sağlıyoruz. Size mükemmel bir tatil yaşatmanın yanında, öncelikle bu bölgelerin ve genel olarak ülkemizin turizm sektörüne de destek olmayı amaçlıyoruz. Şirketimizin büyük bir önem verdiği birlikte gelişme, denizcilik ve bağlantılı sektörlerin güçlendirilmesi amaçları doğrultusunda; sizler için tatil deneyiminizi zenginleştirecek, yerel işletmeler ve tesislerden de tavsiyeler sunduğumuz rota önerileri hazırladık. Hayatınızın en kusursuz tatili için her zaman yanınızdayız.

Rota 1

Bodrum - Bodrum

Rota 2

Bodrum - Gökova - Bodrum

Rota 3

Bodrum - Hisarönü - Bodrum

Rota 4

Bodrum - Göcek Tek Yön

Rota 5

Bodrum - Göcek Tek Yön 2

Rota 6

Göcek - Batı - Göcek

Rota 7

Göcek - Göcek

Rota 8

Göcek - Göcek 2

Rota 9

Göcek - Doğu - Göcek

Rota 10

Göcek - Kalkan - Göcek

Asmira Marine olarak, hayal ettiğiniz mükemmel tekne tatilini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Kiralayacağınız teknenin yanı sıra satın alabileceğiniz yiyecek-içecek paketleri ve kiralayabileceğiniz ekipman gibi ekstra hizmetlerle sizlere, eksiksiz ve rahat bir tatil deneyimi yaşatıyoruz.

Tekne kiralamak hiç bu kadar konforlu olmamıştı! Dilediğiniz tarih aralığını kolayca sorabilir, istediğiniz tekneyi seçebilirsiniz. Tekne seçiminizin ardından sizlere 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek ekipman ve yiyecek-içecek paketinizi belirleyebilirsiniz. Siz muhteşem bir tatile hazırlanırken, biz de alanında uzman ekibimizle seçimleriniz doğrultusunda teknenizi hazırlıyor olacağız.

Charter Hizmetlerimiz

Asmira Marine, ülkemizin eşsiz koylarını daha fazla kişiye tanıtarak deniz turizminin geliştirilmesi sorumluluğunun bilinciyle; müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini filosunda sahip olduğu farklı boyut ve donanımlardaki teknelerle karşılamaktadır. 

REZERVASYON