50 yıllık gurur verici sektör geçmişini inovasyon odaklı yaklaşımla birleştiren Asmira, Ege Bölgesi’nde yat pazarının yüzde 65'ne ve gemi pazarının yüzde 45'ine sahiptir. ISO 8217:2017 ve EN 590 standardın da Gümrüklü ve gümrüksüz ürün yelpazesi ile Gemlik'ten Alanya'ya kadar toplamda 22 ikmal noktasına ulaşarak Türkiye Gemi ve Yat Yakıt İkmal pazarında en çok talep gören firmalardan biri haline gelmiştir.

Müşteriye özel butik hizmet anlayışı ile Türkiye’de ilk ve tek kara tankeri ikmaline özel teslimatçı uygulaması başlatmış olup, deneyimli çalışanları ile ikmal öncesi su testi, mühür kontrolü ve terminal dolum evrak kontrolleri ile sağlık, emniyet, çevre ve kalite kuralları eksiksiz uygulanmaktadır.

Butik hizmet anlayışını deniz tankeri ikmallerine de taşıyan Asmira, her yakıt tankeri ikmalini 2 ayrı bağımsız gözetim firması kontrolünde ve gözetiminde gerçekleştirerek müşterilerine hizmeti tamamen şeffaf bir duruma getirmiştir.

Türkiye çapında 4 ayrı terminalden yüksek donanımlı deniz tankeri ve kara tankerleri filosu ile yükleme yapabilme kabiliyetine sahip tek firma olarak müşterilerine 7/24 kesintisiz ve sorunsuz gümrüklü ve transit/ihracat kapsamında motorin ikmali gerçekleştirilebilmektedir.

Fiziki operasyonlarda gösterdiği bu üstün hizmet anlayışı, sağladığı geniş ürün yelpazesi ve uzun yıllardır müşterileri ile geliştirdiği güvene dayalı ilişkiler sayesinde; başlıca İstanbul, Avrupa, Kuzey Denizi, Karadeniz olmak üzere dünya çapında birçok önemli noktada münhasır bağlantıları ve rekabetçi fiyatları ile öne çıkan bir aracı konumuna yükselmiştir.

Asmira Marine

Charter Hizmetlerimiz

Asmira Marine, ülkemizin eşsiz koylarını daha fazla kişiye tanıtarak deniz turizminin geliştirilmesi sorumluluğunun bilinciyle; müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini filosunda sahip olduğu farklı boyut ve donanımlardaki teknelerle karşılamaktadır. 

REZERVASYON