Asmira Marine, ülkemizin eşsiz koylarını daha fazla kişiye tanıtarak deniz turizminin geliştirilmesi sorumluluğunun bilinciyle; müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini filosunda sahip olduğu farklı boyut ve donanımlardaki teknelerle karşılamaktadır. Müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve tatmin edici bir deneyim yaşatmak amacı ile çalışan Asmira Marine ekibi; yatların bakım ve onarımı, teknik performansı, seyir güvenliği ve kusursuz temizliğini sağlamaktadır. Bodrum ve Göcek lokasyonlarında müşteriler tek gövdeli yelkenlileri mürettebatsız olarak kiralayabilirken; katamaranları Ege ve Yunan Adlarında uzun yıllar deneyimli kaptanlarla birlikte mürettebatlı olarak da kiralayabilmektedir. Fazla bilinmeyen muhteşem koylar, ziyaret etmeye değer restoranlar ve büyüleyici konumlar; Asmira Marine’in yarattığı ayrıcalıklı yat kiralama deneyimini tamamlamaktadır. 

Tüm teknelerin bakımı, Asmira Marine’in tecrübeli teknik ekibi tarafından tam donanımlı olarak özenle yapılmakta; misafirlerin check-in beklentilerini aşan bir hizmet sunulmaktadır. Asmira Marine’in uzman ekibi, müşterilerin tercihlerini mükemmel teknik koşullar ve mükemmel bir rota ile eşleştirmelerine yardımcı olabilmek için 7/24 hizmet vermektedir. Ekip, hem ilk defa tekne kiralayacak müşterilere hem de deneyimli misafirlerine her adımda rehberlik etmeyi taahhüt etmektedir.

Asmira Marine genç filosunda bulunan 2020 model Bavaria CR 46 ve CR 41, 2021 model Beneteau Oceanis 46.1, teknelerin yanı sıra filosuna yeni katılan ve klima, jeneratör, su yapıcı ve bulaşık makinası gibi donanımlara sahip 2023 model Bali 4.6, 2022 model Bali 4.4 ve 2023 model Bavaria CR 46 Style ile misafirlerinin konfor arayışına hitap etmektedir.

Tekneler, opera geleneğinin önemli kadınlarından esinlenerek Dorabella, Fiordiligi, Pamina, Rosina, Adina ve Despina olarak adlandırılmıştır. 2023 yılında filoya 2 adet tek gövde yelkenli ve 2 adet katamaran olmak üzere 4 yeni tekne daha eklemeyi hedefleyen Asmira Marine; filo sayısını toplamda 10’a çıkarmayı amaçlamaktadır. Böylece daha fazla müşterisine hayatları boyunca unutamayacakları muhteşem deniz deneyimi yaşatmaya ve harika anılar yaratmalarına imkân sağlayacaktır. Üstün kalite ve müşteri önceliği temellerinde verilen Yat Kiralama hizmetinin yanı sıra tecrübesini Gemi ve Yakıt İkmalleri, Marine İstasyonculuğu, Bakım&Onarım ve Yat Malzemeleri alanlarına da genişletmeye devam etmektedir. 

Charter Hizmetlerimiz

Asmira Marine, ülkemizin eşsiz koylarını daha fazla kişiye tanıtarak deniz turizminin geliştirilmesi sorumluluğunun bilinciyle; müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini filosunda sahip olduğu farklı boyut ve donanımlardaki teknelerle karşılamaktadır. 

REZERVASYON